Krepšinio varžybos 3 prieš 3 Pažagienių taurei laimėti

2016 m. rugsėjo 23 d. Velžio gimnazijos sporto salėje vyko krepšinio varžybos 3 prieš 3 Pažagienių taurei laimėti. Tai vienas projekto „Auginkime bendruomeniškumo medį“ renginių, remiamų Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Dalyvavo 6 komandos. Varžyboms teisėjavo Velžio gimnazijos kūno kultūros mokytojas Aurimas Puodžiūnas ir Panevėžio seniūnijos sporto metodininkė Liuda Žilinskienė.

Į varžybas kvietėme įvairaus amžiaus dalyvius. Kategorijoje iki 16 metų laimėjo komanda iš Panevėžio miesto „Saulytės“ (Rytis Mykolaitis, Dominykas ir Dovydas Butkos).

Varžybas (16 metų ir vyresni) laimėjo jaunimo komanda iš Upytės „Visada pirmi“ (Tomas Zalatoris, Ugnius Baršauskas, Minvydas Berankis ir Rokas Staškūnas).

Puikiai žaidė ir kitos komandos: „Trys“ (Ignas Makauskas, Andrius Serdikevičius, Paulius Lipinskas, Agnius Zizas), „Žalia giria“ (Paulius Narkevičius, Arminas Jankeliūnas, Viltė Andrunavičiūtė), „Turbo“ (Kęstas Žiūra, Dovydas Žiūra, Mantas Rutkauskas).

Dėkojame visiems dalyviams ir sirgaliams. Velžio gimnazijos direktoriui Rimtui Baltušiui ačiū už galimybę sportuoti, projekto vykdytojai, bendruomenės valdybos narei Sigitai Jasiūnienei ir didžiausiam pagalbininkui bendruomenės valdybos nariui, atsakingam už sportą, Kęstui Andrunavičiui už puikiai suorganizuotas krepšinio 3 prieš 3 varžybas Pažagienių taurei laimėti!

logotipas_sadmPanevėžio rajono kaimo bendruomenės „Pažagieniai“

valdybos pirmininkė Elena Stanienė

 


Dalintis: