Nuveikti darbai

Akcija „Darom“ 2016 m. balandžio 23 d. Pažagienių k.

Šiais metais bendruomenės valdybos susirinkime 2016-03- 23 nutarėme dalyvauti akcijoje „DAROM“ ir toliau tvarkyti Pažagienių k. esantį šiukšlyną už garažų.

Akcijos „DAROM“ atsakingu asmeniu paskyrėme – seniūnaitę ir mūsų valdybos narę Angelę Andrunavičienę. Seniūnaitė Angelė betarpiškai bendravo su seniūnu ir išrūpino ne tik konteinerį šiukšlėms, bet ir maišų… Džiaugiamės, kad Švaros komanda jau kitą dieną pasirūpino, kad šiukšlės būtų išvežtos.

Nuveikti darbai: Švyturio gatvėje nupjautos eglės (gauti Panevėžio rajono savivaldybės administracijos (ekologo) leidimai) prie namų Nr. 15 ir Nr. 17. Taip pat išpjauti sausuoliai prie „Spalvų centro“, paruošta žemė „alpinariumui“ (deja, teko alpinariumo idėjos atsisakyti, nes Pažagienių sankryža labai judri ir alpinariumo detalės gali trukdyti matomumui).

Akcijoje dalyvavo 25 Pažagienių k. gyventojai.

Gaila, kad akcijos dieną buvo blogas oras, turbūt todėl bendruomenės nariai ne taip gausiai susirinko, kaip tikėjomės… Todėl akciją pratęsėme 2016-04- 30. Tą dieną paprašėme kaimyno ūkininko JONO iš Šilagalio, kad padėtų atvežti akmenis mūsų būsimai akmenų ir augalų kompozicijai prie įvažiavimo į Pažagienius.

Dirbo bendruomenės nariai Rimvydas, Jonas, Stanislovas ir viskam vadovavo bei nevengė į rankas paimti grėblį kastuvą ar šakes mūsų nuostabioji Angelė!!!

Tolimesni planai: atvežti daugiau juodžemio, pasodinti kūginių eglučių, tujų, buksmedžių, šiuos augalus dovanos mūsų bendruomenės narys Leonas D. Taip pat seniūnas Saulius parūpino keletą dekoratyvinių augalų.

Dėkoju visiems, kurie padeda ir dar padės gražinti mūsų Pažagienius!

Bendruomenės valdybos pirmininkė Elena S.

Dalintis: