Kaimo bendruomenės filosofija į sveiką maistą

Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokykloje 2015 m. spalio 27-28 d. vyko Panevėžio rajono kaimo bendruomenės „Pažagieniai“ projekto „Kaimo bendruomenės filosofija į sveiką maistą“, kurį remia Panevėžio rajono savivaldybės administracija, įgyvendinamos veiklos.

Panevėžio rajono kaimo bendruomenės nariams vyko teoriniai užsiėmimai – paskaitos „Apie sveikos gyvensenos filosofiją“ ir „Kodėl ir kaip mes valgome“ ir praktiniai užsiėmimai „Kaip maistas tampa menu“ ir „Netikėti atradimai renkantis daržoves pagal spalvas“.

Projekto dalyviai – jaunos šeimos ir senjorai mokėsi įvairių rudens daržovių dekoratyvinio pjaustymo meno, gamino daržovių patiekalus, dalinosi patirtimi ir džiaugėsi galimybe tobulinti praktinius įgūdžius, sužinoti naujų dalykų bei tarpusavyje nuoširdžiai pabendrauti.

Projekto dalyviai apžiūrėjo mokyklą. Senjorai pamatė, kad jaunimas, baigęs pagrindinę ar vidurinę mokyklą, turi puikias sąlygas mokytis profesinėje mokykloje, įgyti populiarią specialybę, o jaunimas svarstė apie galimybę mokytis Panevėžio prekybos ir paslaugų verslo mokykloje.

Teorinius ir praktinius užsiėmimus vedė profesijos mokytoja Irena Vilimienė

Dalintis: